Головна / Android додатки / Дрімспелл
Android додатки
Дрімспелл — це езотеричний календар, частково натхненний календарем майя.

Завантажити з Google Play
1234
Дрімспелл ​​поєднує кілька наук: астрологію, нумерологію та інші, завданням яких є вивчення часу. Які цикли мають час, як вони пов'язані між собою? На ці запитання можна знайти відповідь за допомогою Дрімспелл.

Отримані знання дозволяють проаналізувати минулі роки і раціональніше, з більшою користю спланувати подальше життя. Кожному з нас від народження притаманні певні риси. Деякі дані на все життя, а деякі – на кілька років чи навіть днів. Дрімспелл ​​допомагає обчислити ці проміжки та використовувати закладені можливості по максимуму.

Дрімспелл ​​- це набір чотиривимірних інструментів, або посібників, для вивчення математичних принципів та кодів, а також фрактальної природи часу.

Ласкаво просимо в четвертий вимір!

«Так само як повітря є атмосфера для тіла, так і час - атмосфера для свідомості. Якщо час, яким ми живемо, складається з неоднакових місяців і днів, керованих механістичними хвилинами і годинником, то таким стає і наша свідомість - механістичною безладністю.
Оскільки все твориться свідомістю, недивно, що атмосфера, в якій ми живемо, стає все більш забрудненою, і всі навкруги скаржаться: «Мені так бракує часу»! Той, хто розпоряджається вашим часом, розпоряджається і вашою свідомістю. Опануйте свій час, і ви опануєте свою свідомість!»
Хосе Аргуэлльес

Природний і механістичний час

Сприйняття часу, в якому ми живемо, обгрунтоване свідченнями двох інструментів, влада яких над нашим життям ніколи не піддавалася осмисленню. Це - григоріанський календар, що складається з 12 неоднакових місяців, і годинник, побудований на принципі механічного розділення простору на 60 рівних частин. Таким чином, час, в якому існує наша свідомість, відображає переважання тривимірного механістичного просторового сприйняття, яке також визначається як частота 12:60.
Природний час – чотиривимірний. Він не є виміром тривалості, а виступає як фактор синхронізації. Його частота – 13:20. 13 відповідає тринадцяти Галактичним Тонам, або Силам Творіння. 20 – це 20 сонячних частот, представлених двадцятьма знаками або печатками. На цій частоті заснований Цолькін - 260-ти кіновий «Священний Календар» майя.

Календар Тринадцяти Місяць по 28 днів

Календар Тринадцяти Місяців – це інструмент, який допомагає переналаштувати власну свідомість на природний час. Він складається з Тринадцяти Місяців по 28 днів кожен – всього це 364 дні, плюс один «зелений день» – День поза Часом.
Мета календаря Тринадцяти Місяців – у синхронізації сонячно-місячного річного циклу з 260-елементним галактичним циклом, нескінченним спіральним вихором часу, який точно синхронізується з календарем Тринадцяти Місяців кожні 52 роки.
Галактичний цикл, Цолькін, складається з двадцяти тринадцятикінових хвильових структур. Кін - це універсальна одиниця виміру часу, яка може відповідати одному дню, одному Місяцю, одному року і т.д.
Кожному дню в календарі Тринадцяти Місяців відповідає один кін з 260-елементного Цолькіна. Таким чином, кожен день має певні енергетичні характеристики, представлені парою Галактичного тону і Сонячної печатки (частоти).
Вхідним квитком в Календар Тринадцяти Місяців є Ваш Кін, що відповідає Вашому дню народження. Це Ваша галактична печатка, Ваш галактичний підпис, Ваш галактичний код.

Використовуючи інструменти Дрімспелл, дослідник природним чином входить до Синхронного Порядку реальності та усвідомлює принцип холономічної цілісності. 4 кольори, 13 тонів і 20 сонячних печаток встановлюють математичний код, що дозволяє використовувати свій галактичний підпис, входячи у все більші порядки синхронності. Дрімспелл ​​також дає можливість дослідження подій свого життя з погляду фрактальної синхронності. Рухлива взаємодія Земних Сімейств, Колірних Рас та Сонячних Кланів стає основою соціальної організації в часі.
Завантажити з Google Play
Поділитися:
[vk] [fb] [tw] [ok] [mr] [lj] [viber] [whatsapp] [telegram] [skype]