Головна / Android додатки / Віртуальний тренер боксу
Android додатки
Навчання боксу вдома та боксерське тренування. Самовчитель по боксу і таймер.

Завантажити з Google Play
1234
Додаток для тренування по боксу та навчання боксу вдома. Віртуальний тренер боксу для тих, хто хоче навчитися боксувати в домашніх умовах.

У додатку є два режими. Перший – інтерактивна книга по боксу з пояснювальними відео, самовчитель. Другий – боксерське тренування з таймером та візуалізацією вправ.

Самовчитель по боксу

Теоретична частина. У книзі по боксу ви зможете ознайомитися з боксерською розминкою, комплексом вправ перед дзеркалом, ударами та техніками захисту, характеристиками тактичних дій, комплексом вправ у парах, вправами на розвиток почуття дистанції та вправами на лапах.

Боксерське тренування

Практична частина. У цьому режимі ви зможете проводити тренування по боксу вдома самостійно або в парі. Також є можливість налаштовувати тривалість боксерського тренування та вибирати потрібні вправи з категорій: розминка біля дзеркала, розминка на ходу, боксерська школа перед дзеркалом, розминка в парах, вправи в парах на розвиток дистанції, завдання в парах, вправи на лапах.

Хочете навчитися боксу вдома?

Займайтеся та отримуйте зворотний зв'язок від тренера.
Вивчайте книгу з пояснювальними відео. Тренуйтесь самостійно або в парі.

Щоб отримати зворотний зв'язок, почніть займатися за запропонованою схемою, потім запишіть відео до 1 хвилини та надішліть його мені. Я уважно його вивчу, акцентую вашу увагу на ваших сильних сторонах і дам пораду над чим бажано попрацювати ретельніше.
Також дам посилання на відео з вправами, які вам у цьому допоможуть. Якщо такого відео немає, я спеціально для вас його запишу.

Чекаю на ваші відео!
Завантажити з Google Play
Поділитися:
[vk] [fb] [tw] [ok] [mr] [lj] [viber] [whatsapp] [telegram] [skype]